W ramach Krakowskiego Tygodnia Startupów organizujemy bezpłatny warsztat multimedialny: Szkoła Pitchowania.

Uczestnicy spotkania wezmą udział w wyjątkowych zajęciach z wykorzystaniem sensorów, ekranów dotykowych i active expression.
Przy wsparciu ekspertów w oparciu o metodę pecha kucha przygotują prezentację.
Wyniki pracy będą prezentowane w drugiej części warsztatu przed zaproszonymi inwestorami, min.
Łukaszem Cieślą z HubRaum,
Konradem Gawłowskim z Satus,
Markiem Bednarzem z Termoplanu
Do dyskusji zostanie włączony także ekspert z Finlandii.

Warsztat odbędzie się w środę (25 października 2017)
w godzinach: 16.00 – 21.00

UWAGA: wymagana rejestracja

Prowadzący:

Simon Stanisz
Przemysław Stanisz, założyciel NorthStar Consulting, trener współpracujący z Hub:raum w Krakowie. Czternastoletnie doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu. Spędził pięć lat pracując w sprzedaży bezpośredniej dla korporacji w USA; Szkolił i zarządzał setkami sprzedawców i marketerów w USA, Polsce, Słowacji, Węgrzech, Ukrainie, Krajach Bałtyckich, Francji, Wielkiej Brytanii. Współzałożyciel licznych firm i marek działających na rynku europejskim, pomagających podnosić efektywność sprzedaży i marketingu. Aktywny w technologiach i społecznościach startupowych w Europie i USA, pracując jako coach i mentor. Prezenter na wielu wydarzeniach i w wielu organizacjach, łącznie z Uniwersytetem stanforda poprzez US-Polish Trade Council. Pracował z wieloma firmami od najmniejszych, jednoosobowych startupów, poprzez Polskie duże firmy jak PKP czy Dotpay do ogromnych korporacji jak Deutsche Telekom, Cisco, Google, Lionbridge itp.
RK

Rafał Kunaszyk – trener z ponad 20-letnim doświadczeniem, innowator, doradca biznesowy w zakresie projektów innowacyjnych i współpracy B+R, doradzał ponad 50 startupom, współwłaściciel Grupy Eurokreator.

Materiały szkoleniowe